Naše nabídka

 

 

Obruby

Brýlové obruby si u nás můžete vybírat od výrobců z celého světa. Máme pro Vás připraveny obruby kovové, titanové a plastové.

 

Vybírat můžete z mnoha barevných variant, můžete si vybrat brýle bez obrub, na silon, brýle pro dámy, pro pány, pro mládež a pro děti.

 

Nabídka je neustále aktualizována, k dispozici jsou jak modely splňující současné trendy, tak i klasické oblíbené obruby. Samozřejmostí jsou i obruby hrazené zdravotními pojišťovnami.

 

Brýlové čočky

V naší nabídce máme pro Vás připravenou pestrou škálu brýlových čoček. Můžete si vybrat čočky dioptrické nebo bez dioptrií, protisluneční i ochranné. Brýlové čočky nabízíme plastové, minerální nebo polykarbonátové. Můžete si vybrat brýlové čočky samozabarvovací i trvale zabarvené. Našimi dodavateli jsou např. firmy: Rodenstock, Essilor, Zeiss, American Optical, Sola.

 

Výběr korekčních brýlových čoček závisí na druhu oční vady a na konkrétních požadavcích a představách uživatele brýlí. Jiné vlastnosti požaduje sportovec, jiné ten, kdo nosí brýle jako módní doplněk, a jiné ten, pro koho jsou brýle nutné po celý den. Pro toho, kdo celodenně potřebuje korekci na všechny vzdálenosti, jsou vhodné multifokální čočky.

 

Při pracovní činnosti s počítačem a v místnosti vůbec, kdy je preferována pracovní vzdálenost, jsou výborným řešením tzv. pracovní skla (Nexyma, Varilux Computer, Sola Access). Pro sport a do vrtaných brýlí jsou výborné polykarbonátové čočky, které jsou prakticky nezničitelné a přitom lehčí a tenčí než běžné plastové čočky.

 

Naprostou samozřejmostí jsou dnes antireflexní vrstvy, které umožňují takřka 100% propustnost brýlových čoček a tím i čisté nerušené vidění bez rušivých odrazů na obou stranách brýlové čočky.

 

Všechny otázky Vám rádi individuálně zodpovíme v naší optice.